Çağın Ofis Mobilyaları 1970 yılında ofis mobilyaları üretimi ve proje uygulamaları amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyi ürün ve proje uygulamasını sunmaya çalışan Çağın, modüler mobilya ve VIP ofis mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır. Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedeflemekteteyiz. Çağın Mobilya, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis ve büro makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, bölme panel sistemleri ve ofis aksesuarları, büro sehpaları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

Çağın Ofis Mobilyaları; Kişiye ve yaşam alanlarına özel, değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerin uzman kadromuz ile montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz. Ofis mobilya pazarında göstermiş olduğumuz başarıyı, yurt içinde sürdürürken Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye de ürünlerimizi ihraç ediyoruz.

MİSYON & VİZYON

Ofis ve Büro Mobilyasına ihtiyaç duyan müşterilerimize, daha kaliteli çalışma ve yaşam alanları için gereksinimleri olan ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmak. Kaliteden ödün vermeden sunduğumuz yarım asırlık hizmetleri; Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.
KALİTE POLİTİKAMIZ ve HEDEFLERİMİZ
Çağın Ofis Mobilyaları olarak hedefimiz, müşterilerimizin ürünlerimize duyduğu güveni korumak, ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sektörün öncüsü ve lideri olmaktır. Markamızla global anlamda müşteri güvenini arttırmak ve Ofis Mobilyası dalında dünya markası olmak. Yeni Markamız VIF (Very Important Furniture) Üretim, E1 kalite(kanserojen olmayan) ofis mobilyaları üretimde malzemeler kullanılmaktadır. İhracaat, kalite ve ürün geliştirme gibi alanlarda gösterdiği başarının yanı sıra Çağın Ofis Mobilyaları içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk bilinci ile insana ve ekolojik değerlere duyarlı bir üretim stratejisi benimsemiştir.
Hedefimiz; İnsana ve çevreye değer verip, kaynakları doğru seçip planlı kullanarak ulaşacağımıza inanıyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alan Çağın Ofis Mobilyaları, müşterilerinden gelen istek ve önerileri dikkate alarak üretimini şekillendirir. Ürün kalitesi ve güvenliğini ön planda tutan firmamız, tasarımdan tüketici kullanımına kadar var olan süreçte toplam kalite yönetimini benimsemektedir.

Çağın Ofis Mobilyaları, yönetim sisteminin sürekliliği ve başarısında ekip çalışmasının yanı sıra çalışanların duyarlılığının büyük önem taşıdığı bilinciyle çalışma ve faaliyetlerini sürdürmektedir.