Bayilik

Yeni Başlangıçlardan ve Hayallerden İlham Alıyoruz!

Çağın’la Birlikte Yeni Başlangıçlar Yapmanın Şimdi Tam Zamanı.  Siz de Çağın Bayisi Olun!

Çağın Ofis Mobilyaları Bayilik Avantajları

+Kazandıran Bir İş Modeli!

Çağın Ofis Mobilya’nın yarım asırlık başarısı kanıtlanmış bir iş modeli var. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, sürdürülebilir kazanç sağlıyoruz. Üretim, lojistik ve satın alma birimlerimiz kaliteyi ve uygun fiyatları bayilerimize sunmaya devam ediyor.


+Sürekli Pazarlama Desteği!

Çağın Ofis Mobilyaları olarak, sektöründe uzman pazarlama ekibimizle sizlere hizmet ediyoruz! 365 gün sosyal medya iletişimi yapmamızın yanı sıra, reklam çalışmaları, yerel ve ulusal Pazarlama desteklerimizle de her an yanınızdayız!


+Kurum İmajı ve Marka Bilinirliği

1970'den beri sektördeki yenilikleri takip eden ve öncü şekilde uygulayan Çağın Ofis Mobilyaları, 2004 yılından itibaren online mağazacılık alanında yaptığı yatırımlarla ulusal ve uluslararası alanda tanınan bir marka haline gelmiştir.
Marka bilinirliği sayesinde Çağın bayileri daha kolay satış imkânı yakalayıp kârlılıklarını arttırmaktadır.


+Online Pazarlama

Çağın Ofis Mobilya, online satış ve pazarlama yatırımlarıyla, bayilerinin müşteri kazanmasına yardımcı olur.
Profesyonel ekibiyle sosyal medya, Google Adwords™, mailing ve SMS çalışmalarını yöneterek, bayilerine bu konuda tanınırlık ve reklam desteği verir.
Bayilerin bölgesel olarak rakiplerinden her zaman bir adım daha önde olmasını sağlar.


+Personel Eğitim Desteği!

Çağın Ofis Mobilyaları ailesine bayi olarak katılacak iş ortağı adaylarımıza, hem teknik hem de becerilerini geliştirmelerini sağlayacak bir eğitim programı uyguluyoruz. Bu süreçte bayilerimiz; işe bakış şeklimizi, mağaza içi operasyonlarımızı, standartlarımızı ve yönetim kültürümüzü öğrenirler. Böylece gerekli tüm bilgi ve becerilere sahip olarak Çağın Ofis Mobilya’nın başarısına ortak olur.


+Tabela Desteği:

Çağın Büro, bayilerine kurumsallık kazandırarak tabela ve dekorasyon desteği verir. Yatırım maliyetlerini düşürür.


+Nakliye Desteği

Çağın Ofis bayilerine nakliye desteği sağlar. Bu sayede Çağın bayileri ilk karlıklarını arttırır. Sisteme daha hızlı adapte olurlar. Yatırım dönüşleri artar.


+Operasyonel Destek!

Mağaza açılışı ile birlikte sizin bayiliğinizden sorumlu bir danışmana sahip olursunuz ve bu danışman mağazanızla ilgili tüm süreçleri takip edip, düzenli bayi ziyaretleri ile sistemin sorunsuz işlemesini sağlar.


+Stok Avantajı

Çağın Ofis Mobilya standart ürünleri stoklayarak hızlı teslimat olanağı sağlar. Bu şekilde tüm bayilerin, rakipleri karşısında erken teslim avantajı ile müşteri memnuniyeti sağlanır.


+Satın Alma Gücü

Çağın Ofis Mobilya yaptığı üretim ve toplu satın almalarla, bayilerine avantajlı fiyatlardan ürün tedarik imkânı sağlar.
Bu sayede sektörden daha uygun fiyatlara ürün satışı yapan Çağın Bayileri, yüksek cirolar yapma imkanına sahip olur.


+Teknoloji ve İnovasyon Yatırımı!

Çağın Ofis Mobilyaları olarak inovasyona hiç durmadan yatırım yapıyoruz. Üretimden teslimata kadar, lojistikten tedarike her alanda en son dijital teknolojileri kullanıyoruz. Böylece en verimli ve karlı şekilde çalışıyoruz.


+ERP Sistemi:

Çağın Ofis Mobilya’dan bayilik alırken, aynı zamanda bir ERP sistemine entegre olursunuz. Bu sistem her bayinin üretkenliğini ve satışlarını arttırmak üzere tasarlanmıştır.Şimdi Çağın’la Büyüme Vakti!

Siz de Çağın Bayisi Olun, İşinizi Büyütün, Daha Çok Kazanmaya Başlayın.

Tüm soru ve bayilik talepleriniz için: 444 52 30 veya info@caginburo.com bizimle iletişime geçin!


Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.