OFİS MOBİLYALARI

1970 ten bu yana üretiyoruz.
TR  Türkçe    EN English    RU Русский    
Arama        
Üye girişi   Üye Girişi         
sepet Sepetiniz boş     

Basında Biz


 

Çağın Ofis Mobilya'dan büyük başarı

Ofis mobilyacılığında 45 yılı ardında bırakan Çağın Ofis Mobilya e-ticaretteki başarısını kutluyor.

Söz konusu hangi sektör olursa olsun, günümüzün en çok kazandıran özellikleri kuşkusuz yenilikçi ve vizyon sahibi olabilmek. Bulunduğu sektörde vizyoner olabilen, geleceği analiz ederek değişikliklere hızla adapte olan firmalar kazanıyor ve gerçekleştirdikleri ilkler ve uygulamalar ile var olduğu sektörü de bir adım öne taşıyor.

1970 yılından bugüne dek ofis mobilyaları üreten, sektörde 45 yılı ardında bırakan Çağın Ofis Mobilyaları bu vizyoner şirketlerden biri. Kamu kuruluşlarından belediyelere, sağlık kuruluşlarından restoran ve cafelere, finans sektöründen medya kuruluşlarına dek birçok farklı alanda ofis mobilyaları konusunda projeler yürüten Çağın Ofis, E-ticaretin çok yaygın olmadığı 2006 yılında ofis mobilyalarını tüketici ile e-ticaret yolu ile buluşturmaya başarmış. E-ticarete hızla adapte olması sayesinde, ofis mobilyalarında A’dan Z’ye her türden yaklaşık 5000 ürünün yer aldığı geniş ürün gamını Türkiye’nin hemen her yerine ulaştırmaya başlamış. 

DÜNYA E – TİCARET İLE BÜYÜYOR!

Dünya’da 2013 yılı itibariyle e-ticaret harcamaları yaklaşık 1.2 trilyon Amerikan dolarını bulurken, bu rakam her geçen gün büyüyor. Gelecekte bu rakamların katlanarak artacak olması ve e-ticaret yapan şirketlerin daha kolay pazar çeşitlendirmesi yaparak, daha etkin dağıtım kanallarıyla müşteri portföyünü genişletmesi de e – ticaret hakkındaki yadsınamaz gerçeklerden. 

E – TİCARETTE ERKEN DAVRANAN KAZANIYOR!

Bugün yurtiçinde, Masko, Çağlayan, Maltepe ve Ankara’da 4, yurtdışında Ukrayna, Türkmenistan ve Bosna’da 3 showroomu, 2015 yılı itibariyle İtalya, Fas ve Kosova’da verdiği bayilikler ile ofis mobilyalarını Türkiye’nin dışındaki tüketicilerle de buluşturan Çağın Ofis Mobilya, e – ticarette doğru araçları kullanarak, ürünlerini verimli bir şekilde tüketicinin erişimine sunuyor.

2006 yılında başladığı e – ticaret ile öngörülenden daha hızlı bir şekilde büyüyen Çağın Ofis Mobilya ürünlerini Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediyor. 

Çağın Ofis Mobilya Genel Müdürü Murat Sarı’nın açıklamalarına göre e-ticarete en kısa sürede adapte olan şirketlerden biri olmalarının sonucu olarak bugün Çağın Ofis Mobilya sektörün en çok tercih edilen ofis mobilya üreticilerinden biri. Sektörde bulunan mobilya şirketlerinin takip ettiği duayen şirketlerden biri olan Çağın Ofis Mobilya’nın 4.000 m2lik üretim tesisleri ve onlarca çalışanı ile sektördeki gücünü kanıtladığını ifade eden Sarı, ürünlerinde yürüttükleri kalite politikasının da vazgeçilmezlerinden biri olduğunu söylüyor. 

 www.caginofis.com’a  YILDA YAKLAŞIK 1.000.000 ZİYARETÇİ UĞRUYOR!

 Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Ödülü’ne sahip Çağın Ofis Mobilya’nın, kaliteden ödün vermeden insan ve çevre sağlığını düşünerek ürettiği tüm ürünlerin aynı zamanda tasarımlarına da çok dikkat ettiklerini sözlerine ekleyen Murat Sarı, bugün kolay kullanılan ara yüzü ve bol seçeneği ile online satış siteleri www.caginofis.com’un yılda yaklaşık 750.000 – 1.000.000 kişi arasında kişi tarafından ziyaret edildiğini de ifade ediyor. 

 Ürünlerini sadece www.caginofis.com üzerinden değil, bugün Türkiye’nin ve dünyanın duayen online satış sitelerinde de  B2 – B2 olarak sattıklarını sözlerine ekleyen Murat Sarı, global iş dünyasında e-ticaret olarak ciddi bir ciro yaptıklarını da belirtiyor.

 

Etkin dağıtım kanalları ile çalışma takımlarından bankolara, ofis koltuklarından bahçe mobilyalarına, cafe, restoran mobilyalarından okul mobilyalarına dek uzanan geniş ürün yelpazesini www.caginofis.com adresinde tüketicilerine sunan Çağın Ofis Mobilya, e-ticaretin ülkemizdeki en erken, en hızlı ve en doğru uygulayıcılarından biri olarak, sektöründeki liderlik konumunu uzun süre koruyacağa benziyor. Çağın Büro Mobilyaları
hakkında basında çıkan haberlere buradan ulaşabilirsiniz. Firmamız Ofis Mobilyaları sektörünün öncülerinden biri olmayı her zaman hedef edinmiştir. Bu doğrultuda attığımız adımlar basın yayın organları tarafından da ilgi görmüştür.


Çağın Büro Mobilyaları İşyerini internete taşıdı müşteri problemi yaşamıyor

Zaman Gazetesi

Şirketin internet sitesi; www.caginburo.com Türkiye'de online mobilya satışının öncüsü olmasının yanında günlük 2500'e yakın ziyaretçi alıyor. Online satış konusunda müşterine zahmetsiz ve pürüzsüz bir ara yüz sağlayan internet sitesi, şirketin kendi bilgi işlem ekibi tarafından güncel tutuluyor.

1970 yılında ofis mobilyaları üretimi amacıyla kurulan Çağın Büro Mobilyaları, kısa sürede amacına ulaşarak, sayısız ülkeye ihracat yapan ve sektöründe hatırı sayılır, kurumsal bir şirket haline geldi. Çağın Büro Mobilyaları Genel Müdürü Murat Sarı, hedeflerinin çok daha büyük olduğunu ve geçen birkaç yılda gerçekleştirdikleri satış rakamları ile bu gün sahip oldukları değerlerin arasında hatırı sayılır bir fark olduğunu belirtti.

 

Yurtiçinde, İkitelli ve Çağlayan da, yurtdışında ise Ukrayna – Odessa şehrinde bir mağazası bulunan şirketin müşteri portföyü de oldukça geniş: Türk Silahlı Kuvvetleri’nden Cumhurbaşkanlığı’na, hastanelerden, okullara kadar birçok tanınmış ve bilindik kurum, kuruluş ve işletme, mobilya ihtiyaçlarının çözümü için Çağın Büro’yu tercih etmiştir. Şirket, yalnızca iki mağazaya sahip olmasına rağmen, zincir mağaza sistemi ile çalışan birçok tanınmış firma ile rekabet ediyor. İhracat sıralamasında kobiler arasında iyi bir noktada olduklarını belirten Murat Sarı, Odessa’daki mağazanın satış rakamlarının gayet iyi olduğunu ve ihracat konusunda söz konusu şubelerine güvenlerinin tam olduğunu belirtti.

Şirketin internet sitesi; www.caginburo.com Türkiye’de online mobilya satışının öncüsü olmasının yanında günlük 2500’e yakın ziyaretçi alıyor. Online satış konusunda müşterilerine zahmetsiz ve pürüzsüz bir ara yüz sağlayan internet sitesi, şirketin kendi bilgi işlem ekibi tarafından güncel tutuluyor ve teknolojik yenilikler göz önünde bulundurularak geliştiriliyor. İnternet sitesi; makam takımları, ofis koltukları, dekoratif aksesuarlar, çalışma grupları, masalar, sehpalar ve daha binlerce ürün ile sayısız alternatif sunuyor. Murat Sarı bu durumu: “Biz müşterilerimizin yoğun iş tempolarında ofislerinden çıkmadan mobilya almalarına imkan sağlıyoruz, ayrıca tüm ürünlerimizde standart olan 2 yıl garanti de onları ne kadar düşündüğümüzün bir kanıtı.” diyerek açıklıyor.

2005 yılında Çağlayan’daki imalathane’den, 1500 m2 kapalı alana sahip fabrikasına taşınan üretim tesisi, bu gün 14 ülkenin ihracat ve aynı zamanda yurtiçi satış taleplerine de cevap vermekte. Modern teçhizatlarla üretim yapılan tesiste kalite standartları çok sıkı şekilde takip ediliyor. Yurtiçi ve yurtdışı tüm ürünler, üretim parkurundan hazır mamül stok listelerine girene kadarki her aşamada kalite kontrolleri yapılarak müşteri teslimine hazır hale getiriliyor. Firmanın belirlediği kriterleri karşılayan ürünler özenle paketlenip alıcılarına doğru yola çıkıyor. Firma, Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo ile ürünlerini ulaştırabiliyor.

Genel Müdür Murat Sarı, gelecek hedefleri konusunda ise çok fazla seçenek ve imkanlarının olduğunu, firmanın gelişiminin yanında kalıcılığını da sağlamak açısından en doğru hedefi belirleyip harekete geçmek için firmanın beyin takımının sürekli çalıştığını belirtti. Öncelikli hedefleri arasında üretim teknikleri  ve üretim parkurunu geliştirerek,  zaten oldukça geniş bir kitleye hitap eden ürün gamını daha da arttırarak  gelen her talebe cevap verebilir hale getirmek ve ihracat konusunda daha fazla yatırım yapmak olduğunu da sözlerine ekledi.

 


Çağın Büro, Anadolu yakasında showroom açmaya hazırlanıyor

 Dünya Gazetesi İstanbul Anadolu yakasında showroom açma yatırımlarının yanı sıra önümüzdeki dönemde üretim alanlarını 10 bin metrekare kapalı alana çıkarmayı planladıklarını söyleyen Murat Sarı, ayrıca ürün çeşitlerini de 15 bine ulaştırmayı hedeflediklerini ifade etti. Yatırım planları arasında önümüzdeki dönem içinde İstanbul Anadolu yakasında bir showroom açarak buradaki talebi karşılamanın yer aldığı belirten Çağın Büro Genel Müdürü Murat Sarı, halihazırda İstanbul’da iki, Ukrayna’da bir adet olmak üzere toplam üç adet olan showrooma sahip olduklarını dile getirdi.
  Ayrıca hedefleri arasında üretim alanlarını 10 bin metrekare kapalı alana çıkarmanın da yer aldığını vurgulayan Sarı, bununla birlikte yeni iş gücü ve istihdam sağlamayı da hedeflediklerini aktardı. Sarı, “Kurumsal e-ticaret sitemizde günlük 2 bin 500 ziyaretçi sayımız ile iş adamları, iç mimarlar ve son kullanıcılara hizmet veriyoruz. Bunların yanı sıra hedeflerimizden bir diğeride 8 bin olan ürün çeşidimizi 15 bibe yükselterek müşterilerimize en iyi ve en kapsamlı hizmeti sunmak” dedi.

Çağın Büro Mobilya‘nın 1970 yılında ofis mobilyası üretmek amacıyla kurulduğunu anlatan Murat Sarı, sürekli gelişim ve yenilikten yana olduklarını dile getirdi. Bunu gerçekleştirebilmek için kendi tasarım ekiplerini kurduklarını vurgulayan Sarı, ürünlerinin Avrupa standartlarında ve E1 normunda üretildiğini kaydetti. Sarı, “Firma olarak, kriz nedeni ile küçülmeye gitmediğimiz gibi, büyüme ile ilgili planlarımızı erteleyerek mevcut konumumuzu koruduk. Buna rağmen ciromuzda hissedilir bir artış sağladık diye konuştu. Mobilya sektöründeki yeni tasarımlar, teknik ve yöntemler ile ilgili olarak çeşitli ülkelere ziyaretler gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Murat Sarı, gerek pazar araştırması gerekse ürün geliştirme açısından yaptıkları ziyaretlerle yeni iş ilişkileri, bilgi ve tecrübeler edindiklerini ifade etti. Sarı, “Firmamız aynı zamanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek webten mobilya satışı konusunda öncü oldu. Web sitemizde Türkçe, İngilizce ve Rusça seçeneklerin bulunuyor olması ve sitemizin sürekli güncelleniyor olması yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyü açısından olumlu ve etkiler yaratıyor. Bu sayede ürünlerimize olan talep artıyor ve toplu alımlarda artış gözleniyor” şeklinde konuştu.

Türkiye’deki mobilya sektörünün bugün çok daha iyi yerlere geldiğini vurgulayan Murat Sarı, sektörün tasarımın öncüsü olan İtalya ile hem tasarım hem de kalite anlamında boy ölçüşebilecek durumda olduğunu dile getirdi. Sarı, “Çevre ülkelere bakıldığında hammadde ve üretim tesisi yetersizliği, nitelikli personel bulamamaktan kaynaklanan sorunlar nedeniyle Türkiye Ortadoğu, Orta Asya, Afrika ve Avrupa’nın gözde tedarikçisi durumuna gelmeye başladı. Yeniden yapılanma sürecine giren tüm ülkeler Türkiye ile çalışmak konusunda yarış halindeler” bilgisini verdi.

Kaynak: Dünya Gazetesi Yayınlanma Tarihi: 16/09/2011
Ana Sayfa  |   İrtibat  |   Yardım  |   Site Haritası      © 2006 - Çağın Büro Mobilyaları - Tel: 444 52 30
Bankalar - Vadeli ve Nakit Online Ödeme İmkanları
RapidSSL
Çağın Büro Mobilya Facebook\'da Bizi Takip Edin! Çağın Büro Mobilya Twitter\'da Bizi Takip Edin! Çağın Büro Mobilya Youtube\'da Bizi Takip Edin! Çağın Büro Mobilya Youtube\'da Bizi Takip Edin!

Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Çağın Büro Mobilyaları \'na aittir.
Firmanın yazılı izni olmadan basılı ve/veya elektronik bir ortamda izinsiz olarak kesinlikle kullanılamaz veya çoğaltılamaz.