Офисная мебель

СРОК ДОСТАВКИ В УКРАИНУ 7-10 ДНЕЙ
 TR Türkçe    EN English   RU  Русский    
Поиск        
Üye girişi   Bход Kлиентam          

Проекты под ключ


Müşterilerimiz ile koordineli bir şekilde çalışarak mekan tasarımlarını sizlerin istek ve gereksinimleri doğrultusunda estetik, doğal, çağdaş, modern, fonksiyonel ve bütçenize uygun olarak oluşturmayı hedefliyoruz.

Tasarım-Proje-Uygulama süreci, (müşterilerimizle katılımcı bir süreç içerisinde), problemin tanımı, bilgi toplama, tasarım süreci ve çözüm bulma evrelerinden oluşmaktadır. Bu zaman sürecinde müşterilerimizin öneri, istek ve gereksinimleri mekanın iç mimari tasarım kriterleriyle harmanlayarak, alanında uzman mimarlarımız ve tasarımcılarımız tarafından çalışma ergonomisi, çalışma ortamının çalışanlar üzerindeki etkileri, estetik, prestij, farklılık v.b. gibi kriterler göz önünde bulundurularak mekanı en iyi şekilde optimize ederek bütünlükçü bir yaklaşımla tasarlayarak, bütçe ve malzeme analizini titiz bir çalışma sonucunda şekillendiriyoruz.

Yaptığımız tasarımı 3 boyutlu olarak müşterilerimizin tasarımı incelemesini son halini görmesini sağlıyoruz. Müşterimizle karar verdiğimiz en uygun tasarımı proje haline getirip imalat sürecini başlatıyoruz. Uygulamayı, alanında uzman ekiplerimiz tarafından, kaliteli ve ÇAĞIN BÜRO' nun geçmişten gelen tecrübesiyle yapıyoruz.


Главная Страница  |   Контакты  |   Помощь  |   Карта Сайта      © 2006 - Çağın Oфисная Мебель - Тел: +38 048 785 06 05
Банки в  расрочку и платеж наличными oнлайнRapidSSL
ISO 9001:2008 Certificate
Cagin офисная мебель Следуйте за нами на Facebook ! Cagin офисная мебель Следуйте за нами на Twitter ! Cagin офисная мебель Следуйте за нами на Youtube !

Авторское право на изображения, тексты и другую информацию, которые используются на этом сайте принадлежат Cagin Офисная мебель.
Эта информация не может быть использована без письменного разрешения компании.