Office Furniture

Producing since 1970
 TR Türkçe   EN  English    RU Русский    
Search        
Üye girişi   Log-in         
OFFICE FURNITURE

. Executive Office Desks

. Workstations

. Reception Desks

. Design-Project-Application

. Office Desks

. Separator

. Meeting Tables

. Products Campaign

CABINETS

. Wood Cabinets

. Stell Cabinets

. Book Cabinets and Shelvings

. Pedestals

. Office of Table Shelf

OFFICE CHAIRS

. Executive Chairs

. Training Chairs

. Guest Chairs

. Reception Seating

. Office Sofas

. Cinema and conference chair

GARDEN FURNITURE

. Rattan Seating Group

. Rattan Coffee Table

. Rattan Table

. Rattan Chair

. Swing

. Deck Chair

CAFETERIA FURNITURE

. Chairs

. Table Tops

. Bar Stools

. Tables

. Desk Feet

. Puffs

. Ottomans

SCHOOL FURNITURE

. School Desks

. Boards

. Blackboards

. Computer Tables

OFFICE ACCESSORIES

. Coffee Tables

. Accessories

. Decorative Mirrors

. Trash Can

. Hangers

. Orthopedic Beds

 

Tasarladığımız ürünler tasarım tescil belgelidir.

Shipping - Warranty - Return


 

 

 

 

 

İADE ŞARTLARI
Satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren ürüne hiçbir tahribat vermemek şartıyla 7 gün içerisinde geri iade etme hakkınız mevcuttur. Mağazalar ve web sayfasından alınan tüm ürünler müşterinin talebi ile üretim yapılarak ulaştırılmaktadır. İade İmkanı Yoktur.

- Ürün iade formu,
- İlgili ürünün faturası,
- İade edilecek ürün ve bu ürünün varsa sabit tüm aksesuarları eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Bu belirtilen maddelerden herhangi birinin eksik olması durumunda ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.

İade Edilen Ürünün Ödemesi?
Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesinde en geç 1–3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesabınıza yansıtılmaktadır.

İade Formu ve İade İşlemleri Süreci?
Ürünü tarafımıza göndermeden evvel mutlaka İade Formunu Doldurup tarafımıza fakslamanız veya cagin@caginburo.com adresimize e-mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde Online Alımlarda İade Talebiniz telefon yoluyla işleme alınmayacaktır. Ürün iadesinde tüm yol ve iade için gerekli tüm masraflar müşteriye aittir. Karşı ödemeli İadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. İadelerde; İade şartlarına uygun teslim edildiği durumda kontrol ekibimizin tarafınıza ulaşmasını beklemeniz gerekmektedir.

İade Formunu İndirmek için tıklayınız!
TESLİMAT

Ürün açıklamalarında özel olarak teslim tarihi belirtilmeyen tüm ürünlerimizin;

Not : Ürünlerimizin tamamının belirtilen teslim tarihleri evvelinde üretilmeleri durumunda Daha erken teslim edilme imkanları vardır.

Hazır malzemeli(Suntalem, malamın vb.) ürünlerimizde İstanbul içi 7 iş günü, İstanbul dışı ise 7 iş günü + Sevkiyat / Kargo Süreci

Özel İşlerinizde(cilalı, masif, MDF üzeri boya/kaplama, koltuklarda hakiki deri döşeme vb.) siparişlerinizde İstanbul içi 7 ila 25 (sipariş yoğunluğuna bağlıdır.) Gün arası, İstanbul dışı ise Üretim + Kargo sürecidir. Üretim Sürecin de Müşterilerimiz aşama aşama bilgilendirilebilir.TAMİR

 

1-"Garanti kapsamı dışında kalan durumlar" maddeleri arasında yer alan maddelere uygun tüm durumlarda Çağın Büro Mobilyaları yapılacak tüm tamir masrafları veya değiştirilecek tüm parça, modül ve aksesuarların masraflarını ilgili müşterisinden tahsil eder. 

GARANTİ

Garanti Belgemiz için lütfen buraya tıklayın.

 

1-Garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar ve 2 ( iki ) yıldır.

2-Ürün/ürünlerin garanti süresi içerisinde malzeme, işçilik, montaj hatalarından dolayı arızalanması halinde; işçilik masrafı ve değiştirilen parça bedeli talep edilmeksizin tamiri yapılacaktır.

3-Garanti belgesi ile ilgili çıkabilecek sorunlar için, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü' ne başvurulabilir.


 

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar

 

1- Ürün/ürünlerin (gerekli ise) yapılan montajında yetkili olmayan ikinci bir montaj ekibinin işin teslim sürecinde bulunması, ahşap ürünlerin aşırı nemli veya sıcak ortamda kullanılması, ürünün amacı dışında kullanılması, doğal afetlerden kaynaklanan hasar ve arıza sayılabilecek durumlarda Ürün/ürünler garanti kapsamı dışındadır.

 

2- Firmamızın bilgisi olmadan ürüne müdahale edilmesi, tamir edilmeye çalışılması, veya parça değiştirilmesinden kaynaklanan hasar ve arızalar, Ürünlerin tavsiye edilen temizlik maddeleri dışında kalan maddelerin kullanılarak istenmeyen bir sonuç elde edilmesi, kapak, kulp, aksesuar, askılık, cam/cam tabla, kabin, ön panel, menteşe, vb. tüm aksamların çizilmesi, kırılması veya bozulması, zamanla ve kullanımla oluşabilecek eskime, yıpranma ve kirliliğin oluşturacağı sıkıntılar ürün/ürünleri garanti kapsamı dışında bırakır.

 

3- Ürünün tamir sürecindeki her türlü kar, zarar, iş ve pazar kaybı ile netice zararları ve mali sorumlulukları kabul edilemez. Bu kayıplar ile ilgili Çağın Büro Mobilyaları' nın hiç bir sorumluluğu olmayacaktır.

 

4- Yukarıda belirtilen garanti kapsamı dışında kalan durumlar maddeleri, temel garanti haklarıdır. Yazılı yada sözlü açık veya zımni başka herhangi bir garanti verilmemektedir. Ürünlerin tanıtım veya kullanım kılavuzunda belirtilen dışında herhangi bir amaca uygun olduğu konusunda garanti verilmemektedir.

 

 

Homepage  |   Contact  |   Help  |   Sitemap      © 2006 - Cagin Office Furniture - Phone: +90 212 675 03 03
Banks - Cash Online Payment Facilities
RapidSSL
Cagin Office Furniture Follow us on Facebook ! Cagin Office Furniture Follow us on Twitter ! Cagin Office Furniture Follow us on Youtube !

All photographs, texts and other materials used in this website is copyrighted by Cagin Office Furniture.
Copying or using it in any other media is strictly prohibited and not allowed without written permission.

Office Furniture Turkey , Office Furniture in Turkey