Bayilik


1- ERP Sistemi

Çağın Ofis Mobilya’dan bayilik alırken, aynı zamanda bir ERP sistemine entegre olursunuz. Bütün bayilerimizin entegrasyon ve koordinasyonunu yöneten hâlihazırda bir sistemimiz vardır. Bu sistem her bayinin üretkenliğini ve satışlarını arttırmak üzere tasarlanmıştır. Hali hazırda kanıtlanmış bir sisteme sahip olmak işletme sahibinin normal zamanlarda karşılaşabileceği varsayımları ve hataları ortadan kaldırır.


2- Kurum İmajı ve Marka Bilinirliği

Çağın Ofis Mobilya 1970 yılında kurulmuş olup, 2004 yılından itibaren online mağazacılık alanında yaptığı yatırımlarla Türkiye çapında tanınan bir marka haline gelmiştir. Marka bilinirliği sayesinde bayilerimiz daha kolay satış imkânı yakalayıp kârlılıklarını arttırmaktadır.


3- Stok Avantajı

Çağın Ofis Mobilya standart ürünleri stoklayarak hızlı teslimat olanağı sağlar. Bu şekilde tüm bayilerin, rakipleri karşısında erken teslim avantajı ile müşteri memnuniyeti sağlanır.


4- Proje & Özel Üretim Desteği

Çağın Ofis Mobilya bayilerini; özel üretim, proje, tasarım ve üretim olanakları ile güçlendirerek projeler almaları ve bu projeleri sorunsuz bir şekilde teslim etmeleri için destekler.


5- Online Pazarlama

Çağın Ofis Mobilya, online satış ve pazarlama için yaptığı yatırımlarla bayilerine müşterilerin ulaşmasını kolaylaştırır. Profesyonel ekibiyle sosyal medya, Google Adwords™, mailing ve SMS çalışmalarını yöneterek, bayilerine bu konuda tanınırlık ve reklam desteği verir. Bayilerin bu hizmetlere harcayacağı vakit ve kaynağı farklı noktalara yönlendirebilmesini ve bölgesel olarak rakiplerinden her zaman bir adım daha önde olmasını sağlar.


6- Satın Alma Gücü

Çağın Ofis Mobilya yaptığı üretim ve toplu satın alma işlemleri ile bayilerine avantajlı fiyatlardan ürün tedarik imkânı sağlar. Bu sayede sektörden daha uygun fiyatlara ürün satışı yapan bayilerimiz, yüksek cirolar yapma imkanına sahip olur.


7- Google Reklam Desteği

Günümüzün en yaygın ve müşteri ihtiyaçlarını anında satın almaya internette özel 10.000TL reklam desteği vererek bayilerin ilk aydan itibaren kazanmaya başlaması sağlar.


8- Tabela Desteği

Çağın Büro hem sizin yatırım maliyetlerinizi düşürüp hem de kurumsal bir görüntü vermek için tabela ve dekorasyon 5.000TL destek verir.


9- Nakliye Desteği

Çağın Ofis bayilerinin ilk aylarda karını artırması ve daha hızlı bir sisteme adabte olmak ve yatırımlarının geri dönüşümlerini hızlandırmak için 10.000TL nakliye desteği sağlar.


Tüm soru ve talepleriniz için: 444 52 30 veya info@caginburo.com bizimle iletişime geçebilirsiniz.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.